IS wear IS volley Academy IS volley camp
KOKIOMIS PREKĖMIS PREKIAUJA I.S.WEAR?

" I.S. Wear" prekiauja sportine tinklinio apranga (ISTA skirta linija marškinėliais ir šortais), laisvalaikio apranga (polo marškinėliai, tamprės, šortai), aksesuarai (kojinės ilgos/trumpos, rankšluostukai, pončai).

KADA GAUSIU UŽSAKYTAS PREKES?

Prekės Lietuvoje pristatomos per 2-3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo, nebent iškyla nenumatytų aplinkybių, apie kurias Jūs busite nedelsiant informuotas. Bet kokiu atveju, stengiamės, kad prekės Jums būtų pristatomos kaip įmanoma greičiau. Jei prekę užsakėte pristatyti į užsienį, pristatymo laikas gali trukti 7-10 darbo dienų. Tikslesnis terminas priklauso nuo konkrečios šalies, į kurią bus siunčiamos prekės. Atlikus užsakymą, informaciją apie preliminarų siuntinio pristatymo laiką būsite informuotas asmeniškai.

KAS PRISTATO PREKES?

Prekes Lietuvoje pristato mūsų partneris DPD. Prekių pristatymas per kurjerius Lietuvoje kainuoja 3.50 Eur. Prekių pristatymas į Prekių pristatymo trukmė Lietuvoje – 2-3 darbo dienos. Prekes užsienyje pristato taip pat DPD, prekių pristatymo trukmė užsienyje – 7-10 dienų (Dėmesio! Prieššventiniais laikotarpiais prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau). Prekių pristatymas užsienyje kainuoja 17 Eur.

AR GALIMA PREKES ATSIIMTI PATIEMS?

Ne, tokios paslaugos neteikiame

KAIP GALIMA GRĄŽINTI PREKES?

Jei gauta prekė neatitiko Jūsų lūkesčių, ją galite grąžinti per 14 darbo dienų nuo jos gavimo. O pakeisti dydį galima per 30 dienų. Apie prekės grąžinimą informuokite mus el. paštu info@iswearsport.com arba telefonu 8 612 65959. Prekės grąžinimo išlaidos tenka Jums. Grąžinamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

 

  • būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (išskyrus atvejus, kai grąžinama nekokybiška prekė).
  • prekė turi būti nenaudota, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeista etiketė, nenuplėšta apsauginė plėvelė ir kt.) (Išskyrus atvejus, kai grąžinama nekokybiška prekė).
  • grąžinant prekę turi būti pateiktas jos įsigijimo dokumentas (kopija).

Pinigai už grąžinamas prekes bus pervesti į pirkimo metu Jūsų nurodytą sąskaitą per 7 (septynias) darbo dienas skaičiuojant nuo grąžinamos Prekės gavimo sąskaitoje faktūroje nurodytu adresu.

 

IŠSIRINKAU PREKĘ, BET EL. PARDUOTUVĖJE RAŠOMA, JI JAU IŠPARDUOTA. AR YRA GALIMYBĖ UŽSAKYTI PREKĘ, KURIOS ŠIUO METU NĖRA?

Ne, tokios galimybė nėra.

MAN TRŪKSTA INFORMACIJOS APIE PREKĘ, KUR KREIPTIS?

Susisiekite su mumis info@iswearsport.com arba skambinkite telefonu 8 61265959 ir pasistengsime operatyviai atsakyti į visus Jūsų klausimus.

IS wear

IsWear puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. 

Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.